İşinizi İleriye Taşımak İçin Geri Alım Garantisi!

İşinizi İleriye Taşımak İçin Geri Alım Garantisi!

%100 Geri Alım Garantisi ile ticaretin geleceği sizi bekliyor.

Elektriğin gücünü ve üstün performansı iş dünyasına taşıyan E-Transit’i %100 Geri Alım Garantisi ile gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz. Dilediğinizde aracınızı satın aldığınız tarihteki fatura bedelinin %100’ü karşılığında geri alım garantisinden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin ilk tamamen elektrikli hafif ticari aracı Ford E-Transit’i keşfedin, ticaretin geleceğinde yerinizi alın.1) Kampanya, aracın müşteriye satışına ilişkin fatura tarihinden itibaren 12 ay geçmemiş ve araç tescil tarihinden itibaren en az 90 (doksan) gün geçmiş araçlar için uygulanacaktır.

2) Kampanya, araç kilometresi 6.000 (altı bin) km’yi geçmiş araçlar için uygulanacaktır. 50.000 km’yi aşan araçlar, yeniden değerlendirmeye tabi tutulacaktır. 50.000 km’yi geçen araçlarda geri ödeme tutarı değişiklik gösterebilir.

3) Aracın geri alım işleminin, satışının yapıldığı bayide yapılması gerekmektedir.

4) Geri alım için güncel TSE onaylı ekspertiz raporu ve “Araç Detaylı Ön İnceleme Formu” alınması zorunludur. Geri alım tutarı, aracın geri alım anındaki durumu ile belirtilen rapor ve formların sonucuna göre değişiklik gösterebilir.

5) Geri alım sözleşmesinin detayları için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

6) Geri alım tutarına KDV ve ÖTV dahildir.

7) Geri alım kampanyasına katılım yetkili satıcıların inisiyatifindedir.

8) TSE Onaylı Ekspertiz Raporu” bedelinin kimin tarafından karşılanacağı bayiyle müşteri arasında yapılacak sözleşmeye tabidir.